Poděkování od organizace pomáhající rodinám dětí
s poruchou autistického spektra

Pravidelně dostáváme od organizací, podrobné zprávy o použití našeho příspěvku. Tyto zprávy obsahují  popis, komu přesně a jakým způsobem náš příspěvek pomohl, a finanční část: vyúčtování použitých prostředků. Často se stává, že nad rámec této povinnosti je ke zprávě připojeno milé poděkování, které nás vždy potěší a "dobije naše baterky". Děkujeme!

 
Vážená paní Šnobrová,
 
v příloze zasílám závěrečnou zprávu k našemu projektu Sportovní aktivity pro děti s PAS včetně čtyř příloh.
Doufám, že takto bude všechno v pořádku a pochopila jsem vše dobře a nebude nic chybět.
Pokud byste potřebovala jakékoli další informace, ráda Vám je poskytnu.
 
Velmi si vážíme podpory z vaší nadace, díky které jsme mohli 2 roky sportovní hry zajišťovat s lehkostí. Děkujeme. Nedá se od závěrečné zprávy napsat, jaké důvody za každý dítětem, které na sportovní hry dochází, stojí ani jaké přínosy pro něj hry mají, byl by to dlouhý seznam. Každopádně děti se na sportovní hry těší, chodí s velkým úsměvem a nechtějí vynechat žádnou lekci. A to se podařilo i díky vaší podpoře, mohli jsme k dětem přistupovat individuálně a podle jejich aktuálních potřeb.
 
Přeji vaší nadaci, ať se vám daří a dál rozdáváte podporu, kde je to potřeba.
A osobně Vám přeji hodně zdraví a pohody.
 
Vladislava Hanyšová
koordinátorka
Rodinné centrum Dětský svět z.s.
Lanškroun

Aktuality

Nadace člověk člověku vyhlašuje Grantové řízení 2024. Více...
V pořadí osmnáctá výroční zpráva naší nadace je na světě. Dočtete se v ní, komu a jak jsme pomáhali, jak si na tom stojíme finančně a kdo nás  v loňském roce podpořil. Více...
Pravidelně dostáváme od organizací, se kterými spolupracujeme podrobné zprávy o tom, jak byl náš příspěvek použit... Více...
Milí dárci, moc si vážíme si vaší důvěry! Díky vám můžeme plnit naše poslání a pomáhat nemocným, handicapovaným a sociálně slabým jedincům.
Více...